Hledáte copywritera, který pro vás napíše kvalitní a čtivé texty? Pak se mi neváhejte ozvat. Psaní se věnuji již od roku 2014 a za tu dobu jsem měla možnost publikovat stovky článků na různé blogy a magazíny. Mojí hlavní náplní práce jsou popisky k produktům a jiné tvůrčí texty.


Co umím?
Vystudovala jsem zdravotnické lyceum a mám bakalářský titul z fyzioterapie. Velice blízká jsou mi proto témata z oblasti zdraví, cvičení a výživy. Obrátit se na mě ale můžete i v případě, že vyžadujete články z jiných oborů. Dovedu vdechnout život jak stávajícím, tak novým textům a vnést pořádek tam, kde vládne chaos.

Mezi mé hlavní přednosti patří spolehlivost a rychlá komunikace. Každému textu se věnuji s maximální péčí a zapálením. Uvědomuji si, že někdy méně znamená více a podle toho se také řídím. Naprostou samozřejmostí je znalost českého jazyka, principů SEO a práce s redakčními systémy. Stanovené termíny beru vážně a nenechám se zlákat ani výhledem na azurově modré moře, nedalekou hospůdkou či rozestlanou postelí.